گواهینامه SSL رایگان

 


گواهینامه SSL چیست ؟

گواهینامه Secure socket Layer  یا SSL پروتکلی است که برای انتقال داده های خصوصی و محرمانه در اینترنت بوجود آمده است. SSL توسط یک کلید محرمانه کار می کند، تا اطلاعات انتقالی در اینترنت را برای شما پنهان کند.

بسیاری از سایتهای از این پروتکل استفاده می کنند، تا از اطلاعات محرمانه کاربران (مانند اطلاعات کارت اعتباری) نگهداری کنند.

آدرس سایتهایی که نیاز به SSL دارند باید به صورت https به جای http باشد. یک پرتکل دیگر برای انتقال مطمئن اطلاعات روی شبکه جهانی وب secure http یا s-http است. به طوریکه SSL یک ارتباط مطمئن بین یک کاربر و سرور ایجاد می کند. و هر اطلاعاتی را می توان با آن منتقل کرد. ولی s-http طراحی شده است تا پیام های شخصی را به طور ایمن انتقال دهد. بنابراین SSL و s-http را می توان به عنوان مکمل یکدیگر در نظر گرفت، تا رقیب یکدیگر. هر دو پرتکل بوسیله IETF (که مخفف Internet Engineering Task Force است ) به عنوان استاندارد تصویب شده است.

نصب گواهینامه SSL رایگان

گروه هابتل ( احسان سرور ) این خدمات را به صورت رایگان برای تمامی دارندگان وب سایت و کاربران خود ارایه مینماید.

برای سفارش گواهینامه SSL رایگان میتوانید به وب سایت هاب احسان سرور مراجعه و ضمن کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی چگونگی درخواست و دریافت گواهینامه اقدام به درخواست و فعالسازی آن بر روی وب سایت خود نمایید

برای ثبت درخواست ابتدا نیاز می باشد تا در بخش کاربران احسان سرور به آدرس hub.ehsanserver.com مراجعه و یک حساب کاربری ایجاد و یا در صورت داشتن حساب کاربری وارد آن شوید.

در مرحله بعد به بخش سفارش سرویس جدید رفته و از بین سرویس ها و خدمات گواهینامه های امنیتی SSL را انتخاب کرده و گواهینامه رایگان را انتخاب کنید.

در صفحه ی بعد دامنه ی خود را وارد نموده و در صورت عدم توانایی یا دانش در نصب گواهینامه SSL از بخش افزونه های موجود افزودنی “نصب گواهینامه SSL” را انتخاب نمایید.

هزینه ی صدور و فعالسازی گواهینامه کاملا رایگان بوده و فقط در صورت عدم توانایی در نصب گواهینامه و درخواست نصب آن توسط کارشناسان ما , هزینه ای بابت نصب آن بر روی وب سایت شما دریافت خواهد شد.

پس از ثبت سفارش نام کاربری و رمز عبور موقت کنترل پنل خود را جهت Domain Validate از طریق تیکت برای ما ارسال نمایید. پس از Domain Validate وب سایت شما , ایمیل حاوی سه رشته کد حاوی “Certificate” , “Private Key” و “CA Bundle” برای شما ارسال خواهد شد.

در صورتی که برای نصب توسط احسان سرور درخواست داده اید  اطلاعات کنترل پنل هاستینگ خود را در همان تیکت به دپارتمان فنی ارسال نمایید.

مراحل نصب و راه اندازی گواهینامه 1 ساعت الی دو روز می باشد.

قبل از درخواست نصب حتما می بایست از ارایه دهنده هاست خود ارایه دسترسی یا فعال بودن ماژول برای نصب SSL را جویا شوید.

این گواهینامه ها هر سه ماه یک بار نیاز به تمدید دارند و که تمدید نیز همانند ثبت رایگان می باشد.

در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید از طریق دپارتمان “فروش و سوالات قبل از خرید” سوالات خود را مطرح نمایید.

با تشکر